Ev / Apartman

Multimax teknolojisi ile tanıştınız mı ? On bin'e yakın Multimax'lı, Multimax'ın üstün performans ve kalite deneyimini yaşıyor. Yüksek hızlı wireless intenet erişimi seçenekleri ile sınırları zorlayacaksınız. Sizde hemen size en uygun paketlerimizden birini seçerek anında başvuru yapabilir, Multimax'ın ayrıcalıklı kullanıcıları dünyasında yerinizi alabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için (0548) 888 6629 numaralı Multimax müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz.
Paket 12 Ay 6 Ay Aktivasyon Hız
Gold 999 TL 666 TL 0 TL Limitsiz
Platinum 1299 TL 866 TL 0 TL Limitsiz
-Süper İnternet Paketlerinde Kurulum Ücreti Yoktur.
-Belirtilen Hızlar Bulunduğunuz Lokasyon, Hava Koşulları, Sinyal Kirliliği ve Bulunduğunuz Lokasyondaki İstasyon Yoğunluğuna Göre Değişkenlik Gösterebilir ve Adil kullanım politikası
-Bu Paketler Sadece Ev Kullanımı Amaçlıdır, DVD SHOP, INTERNET CAFE ve Diğer Ticari Kuruluşlar İçin Kurulum Yapılmaz.
Paket 12 Ay 6 Ay 1 Ay Aktivasyon
Apt Standard 900 TL 480 TL 90 TL 25 TL
Apt Lite 650 TL 350 TL 65 TL 25 TL
- Apartman Paketlerinde Kurulum Ücreti Yoktur. İlk Kurulumda 25 TL Aktivasyon Ücreti Alınmaktadır.
- İnternet Kullanımı İçin Gerekli Olan Donanım, MULTIMAX Tarafından Sağlanacaktır.
- Belirtilen Hızlar Bulunduğunuz Lokasyon, Hava Koşulları, Sinyal Kirliliği ve Bulunduğunuz Lokasyondaki İstasyon Yoğunluğuna Göre Değişkenlik Gösterebilir ve Adil kullanım politikası
- Fiyatlarımıza KDV Dahildir
Paket 12 Aylık 6 Aylık Hız
NP Standard 900 TL 495 TL 10Mbit'e kadar
NP Lite 700 TL 385 TL 10Mbit'e kadar
-NetPoint paketlerinde kurulum ücreti yoktur
-Belirtilen Hızlar Bulunduğunuz Lokasyon, Hava Koşulları, Sinyal Kirliliği ve Bulunduğunuz Lokasyondaki İstasyon Yoğunluğuna Göre Değişkenlik Gösterebilir ve Adil kullanım politikası
-Bu Paketler Sadece Ev Kullanımı Amaçlıdır, DVD SHOP, INTERNET CAFE ve Diğer Ticari Kuruluşlar İçin Kurulum Yapılmaz.

Neden Multimax ?

Güçlü network alt yapısı sayesinde, yüksek hız ve performans ile tam 3 yıldır Kuzey Kıbrıs'ta yüksek hızlı internet erişimlerinin lideriyiz. Bu güçlü alt yapıya sizi de bekleriz !

Hafta İçi 23:00'a Kadar Destek

Sorun ne zaman çıkar hiç belli olmaz, önemli olan sorunu iletmek ve çözümü bulmaktır. Telefon destek ekibimiz soru ve sorunlarınız için sizi bekliyor ! Hafta içi 8:00am - 11:00pm saatleri arasında, hafta sonu 9:00am - 8:00pm saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz

Yüksek Hız Garantisi

Multimax aboneleri internetlerini abone olduklar paketlerdeki hızların üzerinde kullanıyor, internette sınırlara takılmıyor. Hızlı olmak herkesin hakkı, senin de !

%99.8 Uptime

Kesintisiz olmak kolay değil, çaba ister, özveri ister, uzmanlık ister ! %99.8 Uptime oranımızla her daim kesintisiz ve rahat olun. Bizi seçin, rahat edin !

Ücretsiz VPN & Statik IP

Ek hizmetlere para ödemekten sıkılmadınız mı ? Aboneliğinizi Multimax'a taşıyın ek hizmetler için ek ödemelerden anında kurtulun !

Koşulsuz Para İade

Multimax aboneleri %100 müşteri memnuniyeti garantisi kapsamında diledikleri anda hizmetinden vazgeçip parasını iade alabiliyor.